Paylaşımın Yeni Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayattan bekLentiLeriniz..?

2 posters

Hayattan bekLentiLeriniz..? Empty Hayattan bekLentiLeriniz..?

Mesaj  Gothic.Fairy Cuma Ara. 07, 2007 10:44 am

hayattan birçok beklentim var ama ilk hayallerimi yazmak isterim..birçok hayallerimden üstüne yeni hayeller eklemeyi en sevdiklerim bunlar..
başarılı bir şekilde ortaöğretimimi bitirip cerrahpaşa tıp da doktor adayı olmak istiyorum..7 sene sonunda tuss sınvlarına girip kazanarak uzman çocuk doktoru olarak mesleğime adımımı atmayı düşünüyorum..

kariyer bir yana..

1yıldır yüzüne bakmadığım elektro gitarımı artık geliştirmek ve geliştire geliştire mini konserler falan türkiyenin en iyi bayan gitaristi olarak müziği katkı sağlamak isterim..bu hayalim biraz sınırlı..çok başarılı gitrist olsam bile bazı engeller oluyor tabi..öyle türkiyenin en iyisi değilde yeterince iyi olmak isterim..
herneyse bu konuda pek iddialı kadın isim göremiyorum..hatta diyemem bile şu en iyisi diye..

aslında tiyatro oyuncusu olmak değilde tiyatro yeteneğimi köreltmemek istiyorum..aslında körelmez gibi..mesela şiveli konuşmaya bayılırım..yolda giderken kendi kendime boş durmam şiveli şiveli konuşurum..güldüğümü görür tip tip bakarlar..ama eğlenceli oluyor..artık arkadaşlar arasında bir program falan olursa yaparız birşeyler..

doktorluğuma geri dönelim iyice uzmanlaşıp alanımda belli bir olgunluğa eriştikten sonra iyicede bir para biriktirdikten sonra afrika ülkelerine açılmak istiyorum..ordaki çocuklara şifa sebebi olmak sevilen ve adımı yaşatacak iyi işler yapmak istiyorum..

40 45 yaş gibi makaleler yazmak,sosyolojik ve psikolojik alanlarıda derin araştırmalar yapmak,kendimi o alanda geliştirmek,ve sosyoloji psikoloji ye yeni birşeyler katmak istiyorum..

kendime yetecek kadar para ayırdıktan sonra kalanını isim arayıp sorar ihtiyacı olanlara imkanım yettiğince destekte bulunmak eğer iyi bir çevre yapmışsam işveren arkadaşlarım varsa o ailelerin işsiz resilerine iş imkanı tanımak isterim..

siyasete karşı ilgim var ama izlemeyi severim..bulaşmıyım kalsın !

arada evlilik falanda olacak her yönden uygun bir insanla özellikle hayırhahım olacak,yardımda benle yarışacak ve bana destek olacak,dünya malında gözü olmayan bir insanla ve beni üzmeyecek evlatlarımla mutlu mesut yaşamak isterim..

hayallerim bunlar..kabataslak olaraktan..öyle işte =)
inşallah çoğunu gerçekleştiririm..

hadi arkadaşlar siz devam edin...hayallerimiz neler?
Gothic.Fairy
Gothic.Fairy
Y.Admin
Y.Admin

Hayattan bekLentiLeriniz..? Empty Geri: Hayattan bekLentiLeriniz..?

Mesaj  ByLiVes Cuma Ara. 07, 2007 11:56 am

Tskler KOnu ıcın Bende Kendı hayalım demıyelımde Kendı yazımı Koyucam:)

ByLiVes
Site Sahibi

https://yakamoz.all-up.com